Sześć osób trafiło na komisariat policji w Wichit po rzekomym otwarciu kont bankowych dla oszustów i oszustów

Wichit –

Sześciu podejrzanych zostało zabranych na komisariat policji w Wichit po rzekomym otwarciu kont bankowych dla oszustów i oszustów.

Policja z Wichit poinformowała Phuket Express, że sześciu podejrzanych zostało zabranych z powrotem na posterunek policji w Wichit w ramach kampanii represyjnej prowadzonej od 6 grudniath do 10 grudniath, 2022, za otwieranie kont bankowych dla oszustów i oszustów.

Sześć osób zostało zidentyfikowanych w prasie jako:

  1. Pan Pichai, 29 lat z Rayong
  2. Pani Panawan, 38 lat z Phitsanulok
  3. Pani Juthathip, 25 lat z Bangkoku
  4. Pan Thammrit, 31 lat z Nakhon Sawan
  5. Pani Soontree, 44 lata z Bangkoku
  6. Pan Wai, 32 lata, z Nakhon Sawan

Wszystkim im stawiano zarzuty popełnienia przestępstw określonych w ustawie o przestępstwach komputerowych w zakresie oszustw.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.