Jego Królewska Mość Król Tajlandii i Jej Królewska Mość Królowa mają pozytywny wynik testu na obecność COVID-19, bardzo łagodne objawy

Tajlandia -

Biuro Dworu Królewskiego ogłosiło dziś po południu (17 grudniath) stwierdzające, że u Jego Królewskiej Mości Króla i Jej Królewskiej Mości Królowej zdiagnozowano COVID-19.

W ogłoszeniu podano, że wczoraj wieczorem (19 grudnia) o godzinie 16:11 lekarze przeprowadzali regularne badania przesiewowe w kierunku COVID-30 dla swoich Wysokości. Zdiagnozowano u nich COVID-19.

Obaj mają bardzo łagodne objawy i nie są w poważnym stanie. Lekarze zapewnili opiekę medyczną. Lekarze poprosili Ich Królewskie Mości o powstrzymanie się w tym czasie od obowiązków królewskich.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.