74-letni Brytyjczyk aresztowany na wyspie Samui przez 38 dni za przedłużanie pobytu

Surat Thani –

74-letni Brytyjczyk został aresztowany na wyspie Samui w Surat Thani za 38 dni przekroczenia legalnych warunków wizowych.

Funkcjonariusze Surat Thani Immigration powiedzieli Phuket Express, że aresztowali pana DENNIS ROBERT DESMOND, lat 74, obywatela Wielkiej Brytanii przed hotelem na Cherng Mon – Chaweng Road w poddystrykcie Bo Phut w dystrykcie Koh Samui.

Według policji ma teraz 38 dni za przekroczenie legalnej wizy, aby pozostać w Tajlandii. Został zabrany na posterunek policji w Bo Phut, aby stawić czoła zarzutom przekroczenia dozwolonego pobytu. Nie było jasne, dlaczego pan DESMOND przedłużył ważność wizy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.