Wichit zorganizuje 15. doroczną imprezę biegową

Wichit –

Gmina Wichit zorganizuje coroczny bieg Running @ Wichit 15th Coroczne wydarzenie w lutym.

Będą dwa rodzaje biegów, Fun Run na 4 kilometry: 250 bahtów za osobę i Minimaraton na 10 kilometrów: 300 bahtów za osobę.

Bieg odbędzie się 5 lutegoth, 2023, począwszy od parku publicznego Suan Sri Puwanart w poddystrykcie Wichit w dystrykcie Mueang Phuket.

Zapisy od 27 grudniath, 2022 do 22 stycznia 2023 w gminie Wichit. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z gminą Wichit pod numerem 076-525100 wew. 170 do 173.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.