Pakistańczyk aresztowany w Patong za 3,270 dni przedłużania pobytu

Phuket -

35-letni Pakistańczyk został aresztowany w Patong na 3,270 dni za przekroczenie legalnych warunków wizowych, jak powiedział Phuket Express Urząd Imigracyjny w Phuket.

Aresztowali pana Andżuma Razę, obywatela Pakistanu, na Phra Baramee Road w Patong wczoraj (26 grudniath).

Obecnie ma 3,270 dni przekroczenia legalnej wizy, czyli prawie dziewięć lat, aby pozostać w Tajlandii według Urzędu Imigracyjnego w Phuket.

Został zabrany na komisariat policji w Patong, aby stawić czoła zarzutom przedłużania pobytu. Nie było jasne, dlaczego Raza przedłużył ważność wizy.

Tego samego dnia 44-letni Hindus został aresztowany w Patong przez 1,322 dni za przekroczenie legalnych warunków wizowych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.