AKTUALIZACJA: Amerykanin, który spadł z lotniska w Phuket, został później uznany za zmarłego

Phuket -

Amerykanin który odniósł poważne obrażenia po upadku z trzeciego piętra międzynarodowego lotniska w Phuket, został uznany za zmarłego.

Nasza poprzednia historia:

Międzynarodowe lotnisko w Phuket wydało dziś o godzinie 4:00 komunikat prasowy dotyczący incydentu (28 grudniath). Stwierdzili, że zagraniczny pasażer „wyskoczył” z trzeciego piętra na peronie odlotów terminalu międzynarodowego. Jednak śledczy nie określili jednoznacznie przyczyny upadku od czasu prasy.

Teraz aktualizacja:

Policja turystyczna w Phuket powiedziała Phuket Express, że cudzoziemiec został później zidentyfikowany jako 35-letni obywatel amerykański. (Phuket Express ukrywa jego nazwisko w oczekiwaniu na powiadomienie ambasady i rodziny). Później stwierdzono zgon w szpitalu. Policja w Sakoo kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia przyczyny upadku.

Amerykanin wjechał do Tajlandii przez imigrację na lotnisku w Bangkoku 13 grudnia 2022 roku. Przyleciał do Phuket 17 grudnia 2022 roku i zameldował się w hotelu w pobliżu międzynarodowego lotniska w Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.