Phuket uruchamia centrum zapobiegania wypadkom drogowym i morskim w Nowy Rok

Phuket -

Phuket uruchomił centrum zapobiegania wypadkom drogowym i morskim podczas tego noworocznego festiwalu.

Nasza poprzednia historia:

Urzędnicy z Phuket ogłosili noworoczną kampanię Seven Days of Danger, która rozpocznie się 29 grudniath, 2022 do 4 styczniath, 2023.

Centrum zostało uruchomione wczoraj (27 grudnia).th) w Centrum Administracyjnym Prowincji Phuket, kierowanym przez gubernatora Phuket Naronga Woonciewa i szefa Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof w Phuket (Phuket DDPM), pana Udomphona Karna.

Pan Udomphon powiedział Phuket Express. „26 grudniath co roku obchodzony jest „Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych”. Celem uruchomienia kampanii dla centrum jest ustawienie punktów kontrolnych, które mają na celu zmniejszenie wypadków drogowych i morskich podczas festiwalu.”

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.