Phuket wita pierwszy lot BH Air z Bułgarii

Phuket -

Pierwszy lot BH Airlines z Bułgarii wylądował wczoraj na międzynarodowym lotnisku w Phuket.

Urzędnicy i pracownicy międzynarodowego lotniska w Phuket wczoraj (27 grudnia) powitali pierwszy lot BH Airlines z Bułgarii do Phuket.

Samolotem, który przyleciał na lotnisko, podróżowało łącznie 180 pasażerów. Na pamiątkę z lotniska otrzymali wodoodporne torby HKT We Care.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.