Motocyklista z Tajlandii zginął po tym, jak Rosjanin wjechał w niego swoim samochodem w Rawai

FOTO: Ratunek dla banku Phuket

Chalong –

Tajski motocyklista zginął po tym, jak samochód z rosyjskim kierowcą zderzył się z nim w Rawai.

Policja Chalong powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona o wypadku o godzinie 9:40 zeszłej nocy (28 grudniath) na Patak Road w Rawai.

Policja, służby ratownicze i Phuket Express przybyły na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzony czarny samochód na drodze. Kierowca, pan Igor Chub, lat 51, obywatel Rosji, czekał na miejscu zdarzenia na odpowiednie służby.

W pobliżu policjanci znaleźli uszkodzony motocykl. Jeździec, pan Panuwat Jornpradit, został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia.

FOTO: Ratunek dla banku Phuket

Uszkodzone zostały trzy pobliskie pojazdy, w tym minivan i taksówka. Świadkowie twierdzą, że czarny samochód prowadzony przez Igora zderzył się z motocyklem. Jednak policja Chalong kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych działań prawnych.

Pan Chub nie rozmawiał z prasą ani nie składał oświadczenia na temat incydentu.

FOTO: Ratunek dla banku Phuket

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.