Dwa męskie ciała obce znaleziono unoszące się w pobliżu wyspy Racha na wyspie Phuket

Phuket -

Dwa ciała obcokrajowców płci męskiej znaleziono unoszące się na morzu w pobliżu wyspy Racha, na południe od Phuket.

Królewska Tajska Marynarka Wojenna poinformowała Phuket Express, że dzisiaj (12 grudnia) o godzinie 35:29th) zostali powiadomieni przez kapitana łodzi wycieczkowej, że znaleziono dwa ciała pływające w pobliżu plaży Rang Gai, na wschód od wyspy Racha Noi, niedaleko obszaru Chalong.

O 4:50 Royal Thai Navy i nurkowie ratowniczi przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli dwa ciała związane linami połączonymi pływającą kamizelką ratunkową i boją.

Królewska Tajska Marynarka Wojenna powiedziała Phuket Express, że lokalni rybacy w pobliżu powiedzieli, że związali te ciała razem, gdy zobaczyli je po raz pierwszy, ponieważ bali się, że ciała te odpłyną dalej i rozdzielą się.

Oba ciała to obcokrajowcy płci męskiej, którzy zostali zabrani z powrotem na ląd o 5:15 w celu dalszej identyfikacji i zbadania.

W chwili publikacji incydent był przedmiotem dochodzenia.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.