AKTUALIZACJA: Mąż poddaje się za zamordowanie żony i wrzucenie jej do kosza na śmieci na wzgórzu Phang Nga

Phangnga –

Mąż poddał się po zamordowaniu swojej żony, po czym wrzucił jej ciało do kosza na śmieci i wyrzucił je na wzgórze w Phang Nga.

Nasza poprzednia historia:

Ciało kobiety zostało znalezione w koszu na śmieci wyrzuconym na wzgórzu w rejonie Phang Nga.

A teraz aktualizacja:

Policja Regionu 8 poinformowała dziś rano Phuket Express (29 grudnia).th), że podejrzany, pan Sukon „Keam” Kaewprapas, lat 38, z Surat Thani poddał się policji Khian Sa w Surat Thani wczoraj (28 grudniath). Został zabrany z powrotem na posterunek policji Ka Pong w Phang Nga.

Sukon przyznał się policji, że zabił swoją żonę, ponieważ był zazdrosny. Powiedział, że jego żona miała innego mężczyznę i go zdradzała.

W zeszłym miesiącu, 7 listopadath , odebrał żonę z domu jej matki, a Sukon twierdził, że powiedziała mu niegrzeczne słowa, które go rozwścieczyły. Przyznał się, że uderzył ją miotłą w głowę i stracił przytomność. Myślał, że nie żyje i poprosił przyjaciół, aby pomogli mu włożyć ją do kosza i porzucić jej ciało.

Nie było od razu jasne, czy przyjaciele, którzy pomagali mu w pozbyciu się ciała, również zostali oskarżeni.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.