AKTUALIZACJA: Dwa kolejne ciała, prawdopodobnie obcokrajowców, znalezione na plaży na wyspie Racha w Phuket

Phuket -

Dwa kolejne ciała znaleziono na plaży na wyspie Racha niedaleko Chalong, na południe od Phuket.

Nasza poprzednia historia:

Dwa ciała obcokrajowców płci męskiej znaleziono unoszące się na morzu w pobliżu wyspy Racha, na południe od Phuket.

Królewska Marynarka Wojenna Tajlandii poinformowała Phuket Express, że otrzymała powiadomienie od operatora łodzi turystycznej o godzinie 12:35 dzisiaj (30 grudniath), że na plaży na wyspie Racha Noi znaleziono ciało mężczyzny i ciało kobiety.

Nurkowie ratownicy i Royal Thai Navy udali się na wyspę. Uważa się, że oba ciała to nieznani cudzoziemcy. Ich ciała zostały zabrane z powrotem na ląd w celu dalszej identyfikacji i zbadania.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.