Maya Bay w Krabi zostanie tymczasowo zamknięta na kilka dni w styczniu z powodu prac naprawczych

Krabi –

Słynna Maya Bay w Krabi będzie czasowo zamknięta, ale tylko na kilka dni, w przyszłym miesiącu.

Urzędnicy krajowi Hat Noppharat Thara – Mu Ko Phi Phi poinformowali Phuket Express, że miejsca turystyczne w obszarze narodowym Hat Noppharat Thara – Mu Ko Phi Phi, które znajdują się w Zatoce Maya i Zatoce Loh Samah, zostaną tymczasowo zamknięte.

Odpowiedni urzędnicy zainstalują i naprawią molo w zatoce Loh Samah na wyspie Phi Phi Lay od 15 styczniath do stycznia 16th zapewnić lepszą obsługę turystów w przyszłości.

Ze względów bezpieczeństwa turystycznego podczas prac zatoki Loh Samah i zatoka Maya zostaną tymczasowo zamknięte dla ruchu turystycznego na dwa dni 15 styczniath do stycznia 16th, 2023.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.