Dwóch cudzoziemców i kapitan przeżywają wywrócenie łodzi z długim ogonem w Krabi

ZDJĘCIE: MGR Online

Krabi –

Dwóch zagranicznych turystów i kapitan łodzi zostali uratowani po wywróceniu się łodzi w Krabi.

Biuro Parku Narodowego Than Bok Khorani poinformowało Phuket Express, że w miniony weekend zostało powiadomione, że między wyspą Hong a przylądkiem Hang Nak przewróciła się łódź przewożąca zagranicznych turystów.

Zespoły ratownicze przybyły na dany obszar, aby znaleźć łódź z długim ogonem, która się wywróciła, była holowana i ratowana przez dwie inne łodzie wycieczkowe.

Kapitan łodzi, 43-letni Prasit Sansamut, i dwóch zagranicznych turystów zostali bezpiecznie uratowani na ląd. Prasit powiedział Phuket Express, że zanim woda wdarła się do łodzi, uderzyły w nią silne fale i łódź zaczęła tonąć.

Jednak Krabi Marine Office prowadzi dochodzenie w sprawie incydentu.

Nazwiska zaangażowanych zagranicznych turystów nie zostały ujawnione przez agencje ratownicze.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.