Sprzedawcy plażowi przyłapani na 49 pływających lampionach w Phuket

Phuket -

Czterech sprzedawców plażowych zostało złapanych z 49 pływającymi latarniami na plaży Bang Tao w Thalang.

Szef dystryktu Thalang, Bancha Tanooin, powiedział Phuket Express, że funkcjonariusze dystryktu patrolowali plażę Bang Tao w Cherng Talay zeszłej nocy, 9 styczniath.

Na plaży znaleziono czterech sprzedawców z 49 pływającymi latarniami. Zostali zabrani do biura dystryktu Thalang, gdzie skonfiskowano 49 pływających latarni.

Pan Bancha powiedział Phuket Express, że wszyscy czterej dostawcy podpisali umowę, w której obiecali, że nie będą ponownie sprzedawać latających lampionów.

Jeśli ponownie zostaną przyłapani na sprzedaży pływających lampionów, zostaną podjęte przeciwko nim kroki prawne.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.