Młody niemiecki turysta poważnie ranny po upadku w jaskini Krabi

FOTO: Zespół Ratownictwa Krabi

Krabi –

Niemiecki turysta doznał poważnych obrażeń głowy po tym, jak spadł ze wzgórza w jaskini w Krabi.

Ratownicy zostali powiadomieni o zdarzeniu wczoraj (4 stycznia) o godzinie 00:10th) w Świątyni Jaskini Tygrysa w Mueang Krabi.

Ponad 10 ratowników pojechało do jaskini ze sprzętem ratunkowym. Wspięli się na wzgórze po tysiącu stromych stopni, które sami możecie zobaczyć poniżej.

Ratownicy powiedzieli Phuket Express, że młody niemiecki turysta, lat 19, odniósł poważne obrażenia głowy i mocno krwawi. Wciąż jednak był przytomny i czujny.

Niemiecka turystka została umieszczona na desce ratowniczej. Bardzo trudno było znieść rannego mężczyznę ze wzgórza, co zajęło ponad dwie godziny. Został przewieziony do miejscowego szpitala.

Niemiecki turysta podróżował z przyjaciółmi. Byli na szczycie wzgórza, aby zobaczyć piękną scenerię na szczycie drabiny o długości 1,143 stopni. Turysta spadł z części z 1,143 stopni, czyli łącznie około 94 stopni.

Nie było jasne, w jaki sposób młody człowiek upadł, ale schody i wspinaczka są niezwykle trudne i strome.

Ratownicy ostrzegli innych turystów, aby zachowali większą ostrożność, ponieważ wielu turystów zostało rannych w wyniku upadku w tym miejscu.

Aby obejrzeć film przedstawiający Świątynię Tygrysa z Karlem w Tajlandii i wycieczkę, kliknij tutaj.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.