Zagraniczny lekarz na wakacjach ratuje Rosjankę przed utonięciem na plaży Patong

Patong –

Zagraniczny turysta, który jest licencjonowanym lekarzem, uratował rosyjską turystkę przed utonięciem na plaży Patong.

Ratownicy Patong powiedzieli Phuket Express, że wczoraj (11 styczniath), o godzinie 4:50 rosyjska turystka walczyła w wodzie morskiej. Zagraniczni turyści, którzy widzieli incydent, pomogli wyciągnąć ją na plażę.

Turystka z Rosji była nieprzytomna i nie miała pulsu. Zagraniczny turysta i ratownicy z Patong udzielili pomocy i reanimacji Rosjanki, zanim ponownie wykryto jej puls. Została przewieziona do szpitala Patong.

Ratownik z Patong podziękował zagranicznemu turystowi, który jest lekarzem, za pomoc w incydencie.

Pomocny turysta odmówił identyfikacji, twierdząc, że nie jest bohaterem i pomaga tylko potrzebującym.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.