Nietrzeźwy kierowca minivana z Phuket aresztowany za narkotyki po lekkomyślnej jeździe złapany na wideo

Phuket -

Nietrzeźwy kierowca minivana został znaleziony z 11 tabletkami metamfetaminy w jego posiadaniu po jeździe z przebitą oponą, powodując iskry wydobywające się z przedniego koła w Thalang.

Policja Tha Chatchai powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona o godzinie 9:00 w piątek rano (13 styczniath), że minivan z przebitą oponą jechał przez wiele kilometrów z iskrami wydobywającymi się z przedniego koła na Thep Kassattri Road w Mai Khao, Thalang.

Policja w końcu zatrzymała minivana, w którym nie było pasażerów. Kierowca minivana, 29-letni Pichai Klomsanoh, został znaleziony z 11 tabletkami metamfetaminy. Kierowca został przewieziony na komisariat policji w Tha Chachai.

Policja Tha Chatchai powiedziała Phuket Express, że kierowca jest oskarżony o nielegalne posiadanie narkotyku kategorii 1 i prowadzenie pojazdu po zażyciu pigułek metamfetaminy. Kierowca przyznał się, że o godzinie 7 rano wziął trzy tabletki metamfetaminy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.