AKTUALIZACJA: Taksówkarz minivana z Phuket odurzony metamfetaminą ma cofnięte prawo jazdy

Phuket -

Nietrzeźwemu kierowcy minivana, który przyznał się do przyjmowania tabletek metamfetaminy i jazdy z przebitą oponą, powodując iskry wydobywające się z przedniego koła w Thalang, cofnięto prawo jazdy.

Nasza poprzednia historia:

Policja Tha Chatchai powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona o godzinie 9:00 w piątek rano (13 styczniath), że minivan z przebitą oponą jechał przez wiele kilometrów z iskrami wydobywającymi się z przedniego koła na Thep Kassattri Road w Mai Khao, Thalang.

Teraz aktualizacja:

Biuro Transportu Lądowego w Phuket poinformowało w tym tygodniu Phuket Express, że prawo jazdy kierowcy minivana zidentyfikowanego jako Pan Pichai zostało cofnięte, ponieważ prowadził samochód i zażywał nielegalne narkotyki.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.