Kobra królewska złapana w domu w Thalang

Thalang –

Czterometrowa kobra królewska została złapana w lokalnym domu w Thalang.

Burmistrz Paklok Panya Sampaorat powiedział Phuket Express, że ratownicy Paklok zostali powiadomieni o wężu w domu w Baan Paklok zeszłej nocy (17 styczniath).

Przybyli do domu i znaleźli w nim nastoletnią kobrę królewską. Ich zespołowi „profesjonalnego obchodzenia się z wężami” zajęło około pół godziny złapanie kobry królewskiej.

Kobra królewska ma cztery metry długości i waży 10 kilogramów. Kobra królewska zostanie wypuszczona z powrotem do lokalnego lasu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.