Kierowca ginie po zderzeniu motocykla w Rassada

Rasada –

Kierowca został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia po zderzeniu dwóch motocykli w Rassada.

Ratownicy powiedzieli Phuket Express, że zostali powiadomieni o wypadku przed południem w czwartek (19 styczniath) na Sam Kong Road, drodze obok Uniwersytetu Phuket Rajabhat w Rassada, dystrykt Mueang Phuket.

Przybyli na miejsce zastali dwa uszkodzone motocykle. Jeden z motocyklistów doznał poważnych obrażeń głowy i oczu. Później stwierdzono zgon na miejscu zdarzenia. Dwie inne ranne osoby zostały przewiezione do pobliskiego szpitala w celu uzyskania pilnej pomocy medycznej.

Policja nie ujawniła żadnych nazwisk zaangażowanych jeźdźców.

Świadkowie powiedzieli Phuket Express, że motocyklista, którego uznano za zmarłego, jechał z prawej strony, podczas gdy drugi motocykl jechał z niewłaściwej, ponieważ jest to droga jednokierunkowa.

Jednak policja miasta Phuket kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.