Kierowca ginie po zderzeniu motocykla w Rassada

Rasada –

Kierowca został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia po zderzeniu dwóch motocykli w Rassada.

Ratownicy powiedzieli Phuket Express, że zostali powiadomieni o wypadku przed południem w czwartek (19 styczniath) na Sam Kong Road, drodze obok Uniwersytetu Phuket Rajabhat w Rassada, dystrykt Mueang Phuket.

Przybyli na miejsce zastali dwa uszkodzone motocykle. Jeden z motocyklistów doznał poważnych obrażeń głowy i oczu. Później stwierdzono zgon na miejscu zdarzenia. Dwie inne ranne osoby zostały przewiezione do pobliskiego szpitala w celu uzyskania pilnej pomocy medycznej.

Policja nie ujawniła żadnych nazwisk zaangażowanych jeźdźców.

Świadkowie powiedzieli Phuket Express, że motocyklista, którego uznano za zmarłego, jechał z prawej strony, podczas gdy drugi motocykl jechał z niewłaściwej, ponieważ jest to droga jednokierunkowa.

Jednak policja miasta Phuket kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.