Chiny oficjalnie zezwalają na wznowienie wycieczek grupowych do Tajlandii

Tajlandia-

Po trzech latach ograniczeń w podróżowaniu spowodowanych pandemią Covid-19, Chiny nagle zniosły ograniczenie dotyczące wycieczek grupowych do Tajlandii i 19 innych krajów od piątku, 20 stycznia 2023 r. w nagłym ogłoszeniu.

Chiny wcześniej zniosły ogólne indywidualne ograniczenia dotyczące podróży międzynarodowych na początku tego miesiąca.

Ministerstwo Kultury i Turystyki w Chinach wydało oświadczenie, które obejmowało również kraje takie jak Rosja i Nowa Zelandia.

Oficjalnie pozwoli to biurom podróży i internetowym biurom podróży rozpocząć rezerwację wycieczek dla dużych grup, które często podróżują autobusami i są prowadzone przez nosicieli flag. Chiny są historycznie krajem numer jeden pod względem surowej liczby turystów dostarczanych do Tajlandii, łącznie około trzydziestu procent.

Wiadomość zostanie ciepło przyjęta przez branżę turystyczną w Tajlandii, chociaż niektórzy lokalni mieszkańcy już widzieli w mediach społecznościowych narzekania na możliwe przyszłe problemy z ruchem.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.