Nietrzeźwy wolontariusz policji i personel medyczny ranny po zderzeniu motocykli w mieście Phuket

Phuket -

Nietrzeźwy wolontariusz policji i personel medyczny odnieśli obrażenia po zderzeniu motocykli w mieście Phuket.

Policja drogowa miasta Phuket poinformowała Phuket Express, że służby ratownicze zostały powiadomione o wypadku w czwartek rano (19 stycznia).th) na Korsimbi Road w pobliżu wzgórza Rang w Talad Nuea, Mueang Phuket.

Ekipy ratownicze przybyły na miejsce zdarzenia zastały dwóch rannych mężczyzn i dwa uszkodzone motocykle. Jeden z rannych mężczyzn był pracownikiem medycznym pobliskiego szpitala. Jego imię zostało utajnione przez ekipy ratownicze i organy ścigania.

Drugi kierowca to zarejestrowany ochotnik policji w policji miasta Phuket, zidentyfikowany jako pan Kreangsak, lat 52, ubrany w policyjny mundur.

Pan Kreangsak odnotował 241 miligramów jako procent alkoholu w swoim ciele podczas testu na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu, co znacznie przekracza dopuszczalny limit prowadzenia pojazdu.

Pan Kreangsak został przewieziony na komisariat policji miasta Phuket, gdzie postawiono mu zarzuty prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu, które spowodowały uszkodzenie ciała i uszczerbek na zdrowiu psychicznym.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.