Rosjanka ranna po zderzeniu motocykla z samochodem w Kamala

Kamala –

Rosjanka odniosła obrażenia po tym, jak jej motocykl, którym jechała, zderzył się z samochodem w Kamali.

Ratownicy powiedzieli Phuket Express, że zostali powiadomieni o wypadku wczoraj po południu w czwartek (19 stycznia).th) na Patong – Kamala Road w Kamala.

Przybyli na miejsce zdarzenia zastali na poboczu uszkodzony motocykl Honda PCX 150 CC. W pobliżu znaleźli niezidentyfikowaną ranną Rosjankę, którą zabrano do pobliskiego szpitala. W pobliżu znaleziono uszkodzony biały samochód, którego kierowca nie odniósł obrażeń.

Phuket Express zauważył, że nazwiska obu rannych nie zostały ujawnione przez ratowników.

Policja Kamala kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia dokładnej przyczyny wypadku w celu podjęcia dalszych potencjalnych działań prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.