Rosjanka ranna po zderzeniu motocykla z samochodem w Kamala

Kamala –

Rosjanka odniosła obrażenia po tym, jak jej motocykl, którym jechała, zderzył się z samochodem w Kamali.

Ratownicy powiedzieli Phuket Express, że zostali powiadomieni o wypadku wczoraj po południu w czwartek (19 stycznia).th) na Patong – Kamala Road w Kamala.

Przybyli na miejsce zdarzenia zastali na poboczu uszkodzony motocykl Honda PCX 150 CC. W pobliżu znaleźli niezidentyfikowaną ranną Rosjankę, którą zabrano do pobliskiego szpitala. W pobliżu znaleziono uszkodzony biały samochód, którego kierowca nie odniósł obrażeń.

Phuket Express zauważył, że nazwiska obu rannych nie zostały ujawnione przez ratowników.

Policja Kamala kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia dokładnej przyczyny wypadku w celu podjęcia dalszych potencjalnych działań prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.