Uzbecka aresztowana z 2.23 kilograma kokainy na lotnisku w Phuket

Phuket -

Uzbekistka została aresztowana z 2.23 kilogramami kokainy na międzynarodowym lotnisku w Phuket.

Policja Sakoo poinformowała Phuket Express, że dziś rano (20 stycznia) aresztowała 41-letnią Shoirę Rakmonową, obywatelkę Uzbekistanu, w tajskim urzędzie celnym (import) w terminalu międzynarodowym. Przejęto od niej osiem worków kokainy o łącznej wadze 2.23 kilograma.

Policja Sakoo powiedziała Phuket Express, że pani Rakmonova podróżowała sama z Doha w Katarze bezpośrednim lotem na międzynarodowe lotnisko w Phuket.

Została przeszukana po wylądowaniu, ponieważ funkcjonariusze otrzymali cynk o podejrzanej osobie. Kokainę znaleziono w torbie na laptopa, którą miała przy sobie.

Pani Rakmonova została zabrana na komisariat policji w Sakoo, gdzie usłyszała zarzuty importu narkotyków kategorii 2 do Tajlandii (kokainy).

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.