Uzbecka aresztowana z 2.23 kilograma kokainy na lotnisku w Phuket

Phuket -

Uzbekistka została aresztowana z 2.23 kilogramami kokainy na międzynarodowym lotnisku w Phuket.

Policja Sakoo poinformowała Phuket Express, że dziś rano (20 stycznia) aresztowała 41-letnią Shoirę Rakmonową, obywatelkę Uzbekistanu, w tajskim urzędzie celnym (import) w terminalu międzynarodowym. Przejęto od niej osiem worków kokainy o łącznej wadze 2.23 kilograma.

Policja Sakoo powiedziała Phuket Express, że pani Rakmonova podróżowała sama z Doha w Katarze bezpośrednim lotem na międzynarodowe lotnisko w Phuket.

Została przeszukana po wylądowaniu, ponieważ funkcjonariusze otrzymali cynk o podejrzanej osobie. Kokainę znaleziono w torbie na laptopa, którą miała przy sobie.

Pani Rakmonova została zabrana na komisariat policji w Sakoo, gdzie usłyszała zarzuty importu narkotyków kategorii 2 do Tajlandii (kokainy).

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.