Pracownik rozrywki w Patong aresztowany z kokainą

Patong-

Pracownik lokalu rozrywkowego na Bangla Road w Patong został aresztowany z kokainą po rzekomej sprzedaży nielegalnego narkotyku turystom.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że wczesnym rankiem w sobotę (21 stycznia)st) wraz z policją turystyczną w Phuket aresztowali mężczyznę zidentyfikowanego jedynie jako pan Rueng, lat 61. Przejęto od niego trzy torby kokainy o łącznej wadze 1.77 grama. Został zabrany na komisariat policji w Patong, aby stawić czoła zarzutom nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 2 w Tajlandii (kokaina).

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak policja patrolowała Bangla Road, a anonimowy zaniepokojony operator lokalu rozrywkowego powiedział policji, że na Bangla Road był pracownik lokalu rozrywkowego, który sprzedawał kokainę zagranicznym turystom. Policja znalazła pana Ruenga i przeszukała go, zanim znalazła przy nim kokainę.

Zobacz także:

Uzbekistka została aresztowana z 2.23 kilogramami kokainy na międzynarodowym lotnisku w Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.