Pracownik rozrywki w Patong aresztowany z kokainą

Patong-

Pracownik lokalu rozrywkowego na Bangla Road w Patong został aresztowany z kokainą po rzekomej sprzedaży nielegalnego narkotyku turystom.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że wczesnym rankiem w sobotę (21 stycznia)st) wraz z policją turystyczną w Phuket aresztowali mężczyznę zidentyfikowanego jedynie jako pan Rueng, lat 61. Przejęto od niego trzy torby kokainy o łącznej wadze 1.77 grama. Został zabrany na komisariat policji w Patong, aby stawić czoła zarzutom nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 2 w Tajlandii (kokaina).

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak policja patrolowała Bangla Road, a anonimowy zaniepokojony operator lokalu rozrywkowego powiedział policji, że na Bangla Road był pracownik lokalu rozrywkowego, który sprzedawał kokainę zagranicznym turystom. Policja znalazła pana Ruenga i przeszukała go, zanim znalazła przy nim kokainę.

Zobacz także:

Uzbekistka została aresztowana z 2.23 kilogramami kokainy na międzynarodowym lotnisku w Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.