Osiemnastu hazardzistów aresztowanych w jaskiniach hazardu na słynnym targu świątynnym Chalong

Chalong –

Osiemnastu hazardzistów zostało aresztowanych w jaskiniach hazardu na słynnym jarmarku świątynnym Chalong.

Powrócił coroczny jarmark w świątyni Chalong, który odbywa się od 21 styczniast do stycznia 27th, 2023.

Policja Regionu 8 poinformowała Phuket Express, że nalot o 3:30 nad ranem (26 styczniath) odbyło się na targach świątynnych Chalong w Chalong.

Większość graczy to sprzedawcy na targach, którzy po zakończeniu targów dołączyli do jaskiń hazardowych. Okazało się, że brali udział w popularnych lokalnych grach hazardowych o nazwie „High-Low” i „Rummy”.

Osiemnastu graczy, w tym 15 mężczyzn i XNUMX kobiety, zostało zabranych na komisariat policji w Chalong, gdzie postawiono im zarzuty udziału w nielegalnym hazardzie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.