Osiemnastu hazardzistów aresztowanych w jaskiniach hazardu na słynnym targu świątynnym Chalong

Chalong –

Osiemnastu hazardzistów zostało aresztowanych w jaskiniach hazardu na słynnym jarmarku świątynnym Chalong.

Powrócił coroczny jarmark w świątyni Chalong, który odbywa się od 21 styczniast do stycznia 27th, 2023.

Policja Regionu 8 poinformowała Phuket Express, że nalot o 3:30 nad ranem (26 styczniath) odbyło się na targach świątynnych Chalong w Chalong.

Większość graczy to sprzedawcy na targach, którzy po zakończeniu targów dołączyli do jaskiń hazardowych. Okazało się, że brali udział w popularnych lokalnych grach hazardowych o nazwie „High-Low” i „Rummy”.

Osiemnastu graczy, w tym 15 mężczyzn i XNUMX kobiety, zostało zabranych na komisariat policji w Chalong, gdzie postawiono im zarzuty udziału w nielegalnym hazardzie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.