Przejście podziemne Chalong w Phuket zostanie tymczasowo zamknięte

Chalong –

Przejście podziemne Chalong zostanie tymczasowo zamknięte dla ruchu, aby naprawić uszkodzoną pompę wodną na dwa dni.

Phuket Highway Office poinformowało Phuket Express, że przejście podziemne Chalong w Chalong zostanie tymczasowo zamknięte dla ruchu na kilka dni od wtorku 31 styczniast do środy 1 lutegost, 2023 od 9:00 do 5:00.

Zamknięcie będzie dotyczyło usunięcia pomp wodnych wewnątrz przejścia podziemnego w celu ich naprawy po uszkodzeniu pomp wodnych w wyniku wypadku samochodowego.

Biuro autostrady w Phuket przeprosiło za wszelkie niedogodności.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.