Festiwal Phuket 2023 oficjalnie się rozpoczyna

Phuket -

Phuket Festival 2023 oficjalnie się rozpoczął.

Nasze poprzednie historie:

Gmina miasta Phuket zaprasza ludzi do udziału w Festiwalu Phuket 2023 na Starym Mieście w Phuket.

Teraz aktualizacja:

Phuket Festival został oficjalnie zainaugurowany ostatniej nocy (27 stycznia).th) przez gubernatora Phuket Naroong Woonciew i burmistrza miasta Phuket, Saroja Angkanapilarda, na Chartered Intersection na Starym Mieście w Phuket.

Pan Saroj powiedział The Phuket Express: „Phuket jest bardzo wyjątkowy w turystyce przyrodniczej i kulturalnej. Miasto wygenerowało najwyższe dochody z turystyki w kraju. Festiwal Phuket 2023 potrwa do 29 styczniath. Ma na celu zachęcenie mieszkańców i mieszkańców Phuket do dostrzeżenia znaczenia naszych cennych tradycji z czasów starożytnych. Wykorzystujemy to, co mamy, aby rozwijać turystykę, a jednocześnie zachowujemy to, co mamy dla następnych pokoleń”.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.