Zaginiony obywatel Birmy po tym, jak został zmyty przez fale na wyspie Samui

FOTO: tajski PBS

Wyspa Samui, Surat Thani-

Obywatel Birmy zaginął po tym, jak fale zmyły go ze skały na wyspie Samui.

Świadkowie powiedzieli tajlandzkim mediom PBS, że wczoraj (30 stycznia)th) było trzech obywateli Mjanmy, którzy wydawali się być nietrzeźwi. Zeszli na punkt widokowy w pobliżu morza. Władze ostrzegały wcześniej turystów, aby nie zbliżali się do morza z powodu silnych wiatrów i fal.

Nagle świadkowie usłyszeli, jak ktoś woła o pomoc. Obywatel Birmy został zmyty do morza przez duże fale. Pozostali dwaj obywatele Mjanmy opuścili później najbliższy obszar przed przybyciem władz, chociaż nie jest jasne, dlaczego. Nie było doniesień o tym, gdzie pracują lub mieszkają.

Władze nie były w stanie wczoraj przeprowadzić pełnych poszukiwań z powodu silnego wiatru i fal.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.