73 Młode żółwie morskie wykluwają się i wracają do morza w Phang Nga

Phangnga –

Siedemdziesiąt trzy młode żółwie skórzaste wykluły się i wpłynęły do ​​morza w Phang Nga, na północ od Phuket.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) informuje, że po północy (2 lutego brnd) Z jaj wykluły się 73 młode żółwie skórzaste. Następnie małe żółwiki wróciły do ​​swojego domu w morzu.

Dwadzieścia pięć kolejnych młodych żółwi zostało zabranych z powrotem na leczenie, ponieważ były nadal słabe i nie mogły wrócić do morza. Szesnaście jaj się nie wykluło, a pięć młodych żółwi zmarło po wykluciu.

Może ci się spodobać:

Sto trzy młode żółwie szylkretowe pomyślnie wykluły się i wpłynęły do ​​morza w Phang Nga, na północ od Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.