Dwóch podejrzanych rabuje sklep spożywczy w Gun-Point w Phuket

Phuket -

Dwóch podejrzanych ucieka po tym, jak obrabowali sklep spożywczy z bronią w ręku w dzielnicy Thalang.

Policja Thalang została powiadomiona o incydencie w sklepie spożywczym w dystrykcie Paklok na początku tego tygodnia.

Policja Thalang powiedziała Phuket Express, że nagranie z monitoringu pokazuje, że o 4:20 rano dwóch podejrzanych w pełnych kaskach zatrzymało się przed sklepem. Jeden z podejrzanych użył własnoręcznie wykonanego pistoletu i wycelował go w dwie pracownice. Personel dał podejrzanym 1,826 bahtów.

Policja Thalang szuka podejrzanych i zauważyła, że ​​sklep spożywczy był otwarty ostatniego dnia, kiedy zostali obrabowani. Sklep zostanie ponownie otwarty i przeniesiony w inne miejsce.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.