Dwóch podejrzanych rabuje sklep spożywczy w Gun-Point w Phuket

Phuket -

Dwóch podejrzanych ucieka po tym, jak obrabowali sklep spożywczy z bronią w ręku w dzielnicy Thalang.

Policja Thalang została powiadomiona o incydencie w sklepie spożywczym w dystrykcie Paklok na początku tego tygodnia.

Policja Thalang powiedziała Phuket Express, że nagranie z monitoringu pokazuje, że o 4:20 rano dwóch podejrzanych w pełnych kaskach zatrzymało się przed sklepem. Jeden z podejrzanych użył własnoręcznie wykonanego pistoletu i wycelował go w dwie pracownice. Personel dał podejrzanym 1,826 bahtów.

Policja Thalang szuka podejrzanych i zauważyła, że ​​sklep spożywczy był otwarty ostatniego dnia, kiedy zostali obrabowani. Sklep zostanie ponownie otwarty i przeniesiony w inne miejsce.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.