Rawai zaprasza wszystkich do przyłączenia się do Beach Market

Rawaj –

Rawai zaprasza mieszkańców i turystów do przyłączenia się do trwającego Beach Market.

Burmistrz Rawai, Aroon Solos, powiedział Phuket Express, że co roku odbywa się „Lard Lae Lay” (targ na plaży). W tym roku odbywa się w każdy piątek i sobotę tygodnia przez dwa miesiące, począwszy od tego miesiąca do następnego miesiąca na Rawai Beach. Na rynku dostępne są świeże owoce morza od lokalnych rybaków, lokalne produkty i tradycyjne występy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.