Rawai zaprasza wszystkich do przyłączenia się do Beach Market

Rawaj –

Rawai zaprasza mieszkańców i turystów do przyłączenia się do trwającego Beach Market.

Burmistrz Rawai, Aroon Solos, powiedział Phuket Express, że co roku odbywa się „Lard Lae Lay” (targ na plaży). W tym roku odbywa się w każdy piątek i sobotę tygodnia przez dwa miesiące, począwszy od tego miesiąca do następnego miesiąca na Rawai Beach. Na rynku dostępne są świeże owoce morza od lokalnych rybaków, lokalne produkty i tradycyjne występy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.