Łódź motorowa Fire Guts na wyspie Samui

Wyspa Samui, Surat Thani –

Pożar zniszczył motorówkę na wyspie Samui. Nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Tajskie centrum dowodzenia siłami morskimi (tajski – MECC) poinformowało, że pożar wybuchł po północy w niedzielę (5 lutegoth) w pobliżu portu Seatran w Bang Rak w podokręgu Bohut. Na miejsce przybyli funkcjonariusze z Thai – MECC oraz inni odpowiedni funkcjonariusze.

Motorówka była zaparkowana 50 metrów od brzegu. W pobliżu zaparkowanych było wiele łodzi motorowych. Inne łodzie zostały odsunięte od dotkniętej łodzi.

Tajski – MECC informuje, że płonąca łódź została poważnie uszkodzona i ostatecznie zatonęła. Nie zgłoszono żadnych zgonów ani obrażeń. W pobliżu nie stwierdzono wycieku oleju.

Przyczyna pożaru jest nadal badana od czasu prasy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.