Diamentowy kolczyk w Phuket wrócił do rosyjskiego turysty

Phuket -

Diamentowy kolczyk został zwrócony rosyjskiej turystce po tym, jak zostawiła go w hotelu na Phuket.

Policja turystyczna w Phuket powiedziała Phuket Express, że 42-letnia Rosjanka Elena Zholobetskaia poprosiła o pomoc policję turystyczną Samui w Surat Thani.

Powiedziała policji turystycznej Samui, że zapomniała swojego diamentowego kolczyka, który kosztował 70,000 XNUMX bahtów w hotelu w Maikhao w Thalang na Phuket.

Policja Turystyczna Samui skontaktowała się z Policją Turystyczną Phuket i udali się do hotelu. Hotel powiedział policji turystycznej, że gospodyni znalazła kolczyk w pokoju Rosjanki. Hotel próbował już skontaktować się z rosyjskim turystą, kiedy został znaleziony, ale nie udało się.

Policja turystyczna Phuket skontaktowała się z policją turystyczną Samui, zanim poinformowano panią Elenę. Wczoraj (7 lutego) wróciła na Phuket z wyspy Samuith) i zwrócono jej kolczyk.

Pani Elena była bardzo zadowolona. Podziękowała gospodyni, operatorowi hotelu, policji turystycznej Samui i policji turystycznej Phuket za ich pomoc.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.