Nowy czeski film „Ostrov” pokazuje piękno Phuket i Krabi

KOMUNIKAT PRASOWY:

Romantyczna komedia przygodowa, której premiera odbyła się w Pradze 1 lutego 2023 roku, została nakręcona niemal w całości w tych malowniczych tajskich lokacjach.

Bangkok, 7 lutego 2023 r – Urząd ds. Turystyki Tajlandii (TAT) ma przyjemność poinformować, że Tajlandia po raz kolejny zyskała olśniewającą ekspozycję na międzynarodowej scenie filmowej, a Phuket i Krabi wystąpiły jako najlepsze lokalizacje w nowym czeskim filmie „Ostrov” (Wyspa), którego premiera odbyła się w 1 lutego 2023 r. w Pradze.

Pan Yuthasak Supasorn, gubernator TAT, powiedział: „Phuket i Krabi są popularnymi celami podróży tak wielu podróżników z całego świata. Fantastycznie jest widzieć, jak zajmują tak ważne miejsce w Ostrowie, jako wspaniałe wizytówki tajlandzkiej kampanii „Odwiedź Tajlandię rok 2023: niesamowite nowe rozdziały” oraz fundamenty miękkiej siły królestwa i turystyka oparta na doświadczeniach.

Na premierę Ostrowa 1 lutego w praskim kinie Lucerna przybyli przedstawiciele mediów, partnerzy medialni filmu, przedstawiciele Państwowego Funduszu Kinematografii, aktorzy, artyści i czołowi przedstawiciele czeskiej kultury.

W tej prestiżowej imprezie uczestniczył również ambasador Tajlandii w Czechach, a na zakończenie projekcji filmu goście zostali zaproszeni na uroczyste przyjęcie, w którym panowała przyjazna tajska atmosfera i serwowano autentyczne dania kuchni tajskiej.

Po premierze Ostrov pojawił się 2 lutego w 180 kinach w Czechach i na Słowacji.

Ostrov był pierwszą czeską produkcją filmową, w której prawie wszystkie zdjęcia kręcono w całości w Tajlandii, a 97% filmu kręcono w malowniczym Phuket i Krabi.

W filmie występują Jiří Langmajer i Jana Plodková. Film opowiada o wakacjach, podczas których oboje trafiają na piękną, bezludną wyspę. Został wyreżyserowany i napisany przez Rudolfa Havlíka, który powiedział: „To komedia przygodowa w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu i spodoba się każdemu, kto lubi podróżować lub po prostu lubi przygodę i romans”.

Podczas kręcenia Ostrova główny aktor Jiří Langmajer zamieścił zdjęcia i filmy ze swoich doświadczeń w Tajlandii ponad 200,000 XNUMX obserwujących go na Instagramie, co jeszcze bardziej zwiększyło wartość Tajlandii jako miejsca na wakacje.

O swoim czasie spędzonym w Tajlandii podczas kręcenia filmu Jana Plodková powiedziała: „Byłam w Tajlandii po raz pierwszy i byłam całkowicie urzeczona tym krajem, miejscową ludnością, kulturą, przyrodą. Cały film i pobyt były prezentem, o jakim nawet nie śniłem. Każdego ranka przed rozpoczęciem zdjęć wstawałem około szóstej, aby nacieszyć się pustą plażą i wschodem słońca. To było niezwykle budujące. W wolny dzień wybrałem się na wycieczkę do słoni lub dziewczyn i wspiąłem się po 1,237 stopniach w Świątyni Jaskini Tygrysa. Codziennie widywałem monitorujące jaszczurki, małpy, a czasem dzioborożce”.

Zwiastun filmu na YouTube:  https://youtu.be/3SkPR3LXHIc

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.