Nielegalny taksówkarz aresztowany w Patong podczas trwającej rozprawy

Patong –

Nielegalny taksówkarz został aresztowany w Patong za używanie prywatnego samochodu do przewożenia turystów.

Porucznik Suchart Boonrak z policji w Patong powiedział Phuket Express, że w tym tygodniu aresztowali kobietę zidentyfikowaną jedynie jako pani Ni, lat 50, z Kathu na Phuket.

Została zabrana na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszała zarzuty używania prywatnego pojazdu do przewożenia turystów jako nielegalnej taksówki.

Może ci się spodobać:

Podejmowane są działania prawne przeciwko czterem nielegalnym taksówkarzom w Phuket.

Nielegalny taksówkarz został aresztowany w Patong za używanie prywatnego samochodu do przewożenia turystów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.