Dwudziestu francuskich motocyklistów aresztowanych w Patongu – WIDEO

Patong –

Dwudziestu francuskich motocyklistów zostało aresztowanych po spowodowaniu zakłócenia porządku publicznego.

Klipy wideo dziesiątek obcokrajowców na motocyklach ścigających się w Patong zeszłej nocy stały się wirusowe w lokalnych grupach mediów społecznościowych, wywołując oburzenie i wiele skarg od lokalnych mieszkańców, którzy twierdzili, że byli zszokowani i przerażeni zachowaniem.

„Zaniepokojeni obywatele” powiedzieli, że wyścigi były uciążliwe dla mieszkańców próbujących się zrelaksować i potencjalnie niebezpieczne. Większość kierowców nie nosiła ochronnych kasków motocyklowych, zgodnie z wymogami tajlandzkiego prawa, dodali skarżący.

Szef policji w Patong, pułkownik Sujin Nilbodee, nakazał policji drogowej Patong rozprawić się z zagranicznymi motocyklistami.

Patong Police poinformowała, że ​​aresztowano 20 francuskich motocyklistów. Zostali zabrani na komisariat policji w Patong w celu podjęcia dalszych kroków prawnych. Podobno prawie wszyscy wynajmowali motocykle i byli na wakacjach. Ich nazwiska nie zostały ujawnione prasie i nie wydali żadnych publicznych oświadczeń na temat swojego zachowania.

Pułkownik Sujin powiedział Phuket Express, że operatorzy wypożyczalni motocykli powinni informować turystów, aby nie przeszkadzali społeczeństwu ścigając się na drogach. Patong Traffic Police zwiększy liczbę patroli, aby rozprawić się z motocyklistami w okolicy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.