Niemiec aresztowany za kradzież markowych okularów przeciwsłonecznych od Rosjanki podczas imigracji na wyspie Phangan

Wyspa Phangan, Surat Thani-

Niemiec został aresztowany po kradzieży markowych okularów przeciwsłonecznych od Rosjanki w urzędzie imigracyjnym na wyspie Phangan.

Surat Thani Immigration poinformował w piątek (10 lutego).th), że aresztowali pana MARCEL ALBERT MOHR, lat 31, obywatela Niemiec w kurorcie na wyspie Phangan. Zabrano mu markowe okulary przeciwsłoneczne.

Do zatrzymania doszło w czwartek (9 lutego).th) policja została powiadomiona o kradzieży dokonanej przez pannę Wiktorię Dukę, lat 37, obywatelkę Rosji. Powiedziała policji, że zgubiła okulary przeciwsłoneczne, które kosztowały około 24,000 XNUMX bahtów w biurze imigracyjnym Surat Thani na wyspie Phangan, kiedy przedłużała wizę.

Policja namierzyła nagrania z kamer CCTV, zanim zidentyfikowała podejrzanego. Pan Mohr powiedział policji, że widział okulary przeciwsłoneczne na krześle, zanim je podniósł, stwierdzając, że myślał, że zostały porzucone i nieodebrane.

Został zabrany na komisariat policji w Koh Phangan, gdzie usłyszał zarzuty kradzieży.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.