Sunset Festival na Kamala Beach dobiega końca

Kamala –

Sunset Festival na Kamala Beach zakończył się dziś wieczorem (13 lutego).th).

Nasza poprzednia historia:

Kamala zaprasza mieszkańców i turystów do udziału w Sunset Festival w tym miesiącu.

Teraz aktualizacja:

Festiwal rozpoczął się w sobotę (11 lutego).th) przez wicegubernatora Phuket, Danai Sunantharoda. Na festiwalu było wiele stoisk z jedzeniem i produktami, a także koncerty tajskich piosenkarzy i zespołów.

Wicegubernator Danai powiedział The Phuket Express: „Festiwal ma na celu pobudzenie lokalnej turystyki i gospodarki. Chcemy, aby zagraniczni turyści wiedzieli, że Kamala to jedno z najpiękniejszych miejsc na Phuket, którego nie powinni przegapić”.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.