Phuket Smart Bus wydaje nowy rozkład jazdy

Phuket -

Phuket Smart Bus wydał nowy rozkład jazdy od wczoraj (14 lutego) z międzynarodowego lotniska Phuket, na północ od Phuket, do Rawai, na południe od Phuket.

Firma Phuket Smart Bus twierdzi, że firma zapewnia 17 kursów dziennie z międzynarodowego lotniska Phuket do Patong do Rawai oraz 17 kursów w obie strony, co daje w sumie 34 kursy dziennie.

Usługa kursuje codziennie od 6:20 do 0:10. Usługa Smart Bus kursuje co godzinę (co 30 minut w godzinach szczytu). Opłata za przejazd wynosi 100 bahtów. Usługa zapewnia również karnet 1-dniowy, 3-dniowy i 10-dniowy dla pasażerów, którzy chcą nadal korzystać z usługi.

Firma prowadzi rozmowy z Urzędem Transportu Lądowego Phuket, aby spróbować zwiększyć liczbę tras. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić www.phuketsmartbus.com

"

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.