Francuski motocyklista oskarżony o potrącenie i ucieczkę po tym, jak pieszy z Tajlandii został poważnie ranny w Patong – WIDEO

Patong –

Francuski motocyklista został oskarżony o potrącenie i ucieczkę po tym, jak pieszy z Tajlandii odniósł poważne obrażenia w Patong.

Policja Patong powiedziała dziś (16 lutego) Phuket Express, że w zeszłym tygodniu 10 lutegoth Pani Maliwan Sarnrat, lat 54, przechodziła przez małą drogę w Soi Sai Namyen w Patongu. Odniosła poważne obrażenia po potrąceniu przez motocykl. Jeździec nie zatrzymał się.

Patong Police powiedziała Phuket Express, że 14 lutegoth motocyklista zwrócił przedmiotowy motocykl do wypożyczalni motocykli na Pracha Nukroa Road w Patong. Jeździec został zidentyfikowany jako pan NAJI SAMI BOUAKKAZ, obywatel Francji.

Operator wypożyczalni powiedział policji, że widział zadrapania na motocyklu, które zostały naprawione. Pan BOUAKKAZ został porównany z nagraniem z kamery przemysłowej w dniu, w którym motocykl uderzył w pieszego po tym, jak policja go wytropiła.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że panu BOUAKKAZowi postawiono zarzuty lekkomyślnej jazdy z dużą prędkością oraz uderzenia i ucieczki, co spowodowało poważne obrażenia.

Poniższy klip może urazić wrażliwych widzów, prosimy o zachowanie ostrożności podczas oglądania filmu:

Te mogą Ci się spodobać:

Dwudziestu francuskich motocyklistów zostało aresztowanych po spowodowaniu zakłócenia porządku publicznego.

Czterdziestu czterech zagranicznych kierowców zostało aresztowanych w Patong za brak prawa jazdy.

Szef konsulatu francuskiego biura w Phuket spotkał się z policją Patong po aresztowaniu 20 francuskich motocyklistów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.