Funkcjonariusze organów ścigania kontrolują miejsca rozrywki w Patongu

Patong –

Funkcjonariusze organów ścigania skontrolowali lokale rozrywkowe w Patong po skargach od zaniepokojonych obywateli na ich otwarcie po ustawowych godzinach zamknięcia.

Zeszłej nocy (20 lutegoth) w godzinach od 11:30 do 1:00 przeprowadziła inspekcje miejsc rozrywki na Bangla Road, Ratch Uthit 200 Pi Road, Phra Metta Road, Na Nai Road, Taweewong Road oraz w Soi Saen Sabai.

Pan Thitiwat powiedział Phuket Express, że inspekcja nastąpiła po wielu skargach w mediach społecznościowych i od zaniepokojonych obywateli dotyczących miejsc rozrywki, które są otwierane po ustawowym czasie zamknięcia.

Jednak ostatniej nocy nie znaleziono żadnych lokali rozrywkowych otwartych po ustawowym czasie. Phuket Express zauważa, że ​​godziny zamknięcia mogą różnić się od północy do 2 w nocy w zależności od strefy rozrywkowej.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.