Kierowca przeżył wypadek ciężarówki przewożącej lód w Thalang

Thalang –

Kierowca ocalał po tym, jak pickup przewożący lód rozbił się i rozlał swoją zawartość w Thalang.

Policja Thalang została powiadomiona o wypadku na drodze Thep Krassattri w dystrykcie Thep Krasattri o godzinie 5:45 rano 22 lutego.

Funkcjonariusze organów ścigania przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli kabinę pickupa oddzieloną od skrzyni na drodze. Wiele worków z lodem znaleziono również rozrzuconych na drodze.

Kierowca, 33-letni Kobchai Sriintarasut, który odniósł tylko niewielkie obrażenia, powiedział policji Thalang, że tylne koło pickupa eksplodowało. Potem stracił panowanie nad pojazdem, zanim się rozbił.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.