Rosjanin i Tajlandczyk aresztowani w sklepie z konopiami w Patong

Patong –

Rosjanin i Tajka zostali aresztowani w sklepie z konopiami indyjskimi w Patong.

Zespół z biura dystryktu Kathu kierowany przez szefa dystryktu Kathu, pana Thitiwata Boonkita, przeprowadził niedawno inspekcję sklepów z konopiami indyjskimi w Patong i dokonał dwóch aresztowań. Dwie zatrzymane osoby to:

  1. Pani Apiradee Hanyek, 39 lat. Ze sklepu skonfiskowano 175 torebek pączków konopi. Jest oskarżona o sprzedaż kontrolowanego zioła (pąki konopi) bez zezwolenia.

2. Pan RYCZKOW KIRILL, 34 lata, obywatel Rosji. Jest oskarżony o pracę bez zezwolenia.

Zostali zabrani na komisariat policji w Patong w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.