Lotnisko Phuket posiada główne ćwiczenia przeciwpożarowe

Phuket-

Międzynarodowe lotnisko w Phuket ogłosiło dzisiaj (23 lutego), że przeprowadza ćwiczenia przeciwpożarowe, które obejmują znaczną ilość dymu jako część ćwiczenia.

Dzisiejszy trening (23.)rd) rozpoczęło się o godzinie 10:00 do południa w pobliżu pasa startowego 27. Podczas ćwiczeń w powietrze wokół lotniska została wysłana duża ilość dymu. Personel lotniska przeprosił za niedogodności.

Ćwiczenia te odbywają się regularnie z obszernymi ostrzeżeniami dla społeczeństwa w interesie bezpieczeństwa na lotnisku Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.