AKTUALIZACJA: Policja w Phuket przypomina użytkownikom dróg, aby unikali Patong Hill 

Patong –

Policja Kathu przypomniała użytkownikom dróg, aby unikali Patong Hill ze względu na prace wodociągowe w nadchodzących dniach.

Nasza poprzednia historia:

Część Patong Hill Road zostanie tymczasowo zamknięta z powodu prac wodociągowych.

Policja Kathu wydała ostrzeżenie wczoraj (22 lutego). Powiedzieli Phuket Express, że ruch zostanie zamknięty, a pojazdy nie będą mogły przejeżdżać przez Patong Hill. Tymczasowe zamknięcie nastąpi w godzinach 9:00–5:00 w dniach 26–27 lutego 2023 r. z powodu prac wodociągowych.

Użytkownicy dróg będą musieli skorzystać z innej drogi z Chalong – Kata – Karon lub Surin Beach. Przeprosili za niedogodności.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.