88 jaj żółwi morskich znalezionych na plaży w Phuket

Phuket -

Na plaży w Thalang znaleziono łącznie 88 jaj żółwia zielonego.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział Phuket Express, że w poniedziałek (27 lutego) na plaży w Cherng Talay znaleziono ślady matki żółwia morskiego. W pobliżu znaleziono gniazdo żółwia morskiego.

Łącznie w gnieździe znaleziono 88 jaj żółwia zielonego. Jaja zostały przeniesione do pobliskiego bezpiecznego obszaru z powodu obaw o uszkodzenia spowodowane warunkami atmosferycznymi.

DMCR wierzy, że za około 55 dni wyklują się małe żółwie morskie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.