China Southern Airlines uruchamia nową trasę do Phuket

Phuket -

Linie lotnicze China Southern Airlines uruchomiły nowe bezpośrednie połączenie do Phuket.

W środę (1 marca brst) Linie lotnicze China Southern Airlines uruchomiły nową trasę z Chin do Phuket. Pierwszą walką był Airbus A321, numer lotu CZ6009. Samolot wylądował na międzynarodowym lotnisku w Phuket o 3:40 China Southern Airlines obsługuje nową trasę trzy razy w tygodniu z Chin do Phuket.

Chińska turystyka nadal rośnie po tym, jak Chiny zniosły ograniczenia Covid-19 na początku tego roku i udostępniono więcej lotów, przy czym prognozy dotyczące turystyki są znaczące w przyszłości.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.